uye-1

Stutgard Uluslararası Evden Eve Nakliyat

+90 532 635 3923 ALMANYA / Stutgard

Kurulduğumuz günden beri artan kalite standartlarımız sizlerin nakliyat işleriniz ile buluşunca değer kazanıyor. Nakliye hizmetlerimiz her zaman sigortalı bir şekilde uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilerek taşınır. Sizlerde bu ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişim kurunuz. uzman kadro ile işimizi en iyi şekilde yaparak siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliye Nakliyesi

Dünyanın ve Ülkemizin her köşesine uluslararası evden eve nakliyat ve parsiyel taşımacılık yapmaktayız. Her sorularınız için veya ücret öğrenmek için şirketimizi (0532)-460-6643 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Stutgard uluslararası evden eve nakliyat ve Stutgard parsiyel taşıma için kapalı çelik kasalı araç filomuz kullanılmaktadır.

Mesajlar

Kubilay Özcandarli 01739537595

Merhabalar, ben Mayis veya Haziran ayinda belirli miktarda ev esyalarini Türkiye´ye (Mugla`ya) tasitmaya düsünüyorum (Sebebi temelli geri dönüs). Bu nedenden dolayi sizlere bazi sorularim olacak:
1. Böyle bir nakliyatin maliyetini nasil hesapliyorsunuz.
2. Nakliyat edilicek esyalari sizmi evden aliyorsunuz yoksa bizim size getirmemiz mi gerekiyormu.
3. Gümrük islemleri sizin tarafinizdan mi yapiliyor yoksa bizim yapmamiz gerekmektedir.
4. Gümrük islemleri bizim tarafimizdan yapilmasi gerekiyorsa nereye basvurmam lazim.
5. Nakliyat edilicek esyalarin hepsi eski mi olmasi gerekmektedir yoksa yeni esyalarda olabilir mi.
Saygilarimla
Kubilay Özcandarli

Mesaj yazın

kepce