uye-2

Tbilisi Uluslararası Evden Eve Nakliyat

+90 532 635 3923 GÜRCİSTAN / Tbilisi

Tbilisi semtimizin her semtine üstün hizmet kalitesi ile evden eve sektöründe hizmet sunmaktayız. Bizim şirketimiz yenilikçi ve öncü bir firma bu yüzden artan müşteri beklentilerini hemen en güzel şekilde sağlıyor ve sizlere sunuyoruz. En Güzel Hizmetler Konusunda Yapılacak İşlemlerin Tam Ve Eksiksiz Olmasına Özen Gösteriyoruz. Hayattaki en zor şeylerden biri de bir yerden başka bir yere taşınmaktır herhalde. Bu zor işte sizin yanınızdayız. Son sistem araç ve cihazlarımızla kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı yerlerine ulaştırmaktır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatı Al

Günün her saati şirketimize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Cep 0532 460 6643. Tüm ülkelere uluslararası parsiyel ve evden eve taşımacılık yapmaktayız. Tbilisi uluslararası ev ofis veya Tbilisi parsiyel nakliye hizmetlerimizi özel çelik kasalı araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Mesajlar

Eser 05076500264

Merhaba Tiflisten İstanbul a kesin dönüş yapmaktayız. Kalan kişisel ( ticari olmayan )eşyalarımızı istanbula götürmek istiyoruz. Kg başı fiyatlarınız ve şartlarınız nelerdir? Mail yoluyla dönüş yapabilirseniz sevinirim

Mesaj yazın

kepce